1. Про надію для Польщі та поляків
Вавель, 27 липня

Шляхетний польський народ показує, як можна розвивати добру пам’ять і відкинути те зло. Для цього необхідна тверда надія та віра в Того, Хто керує долями народів, відкриває замкнені двері, перетворює труднощі в можливості й створює нові сценарії там, де це здається неможливим. Про це, саме, свідчить історичний досвід Польщі: після штормів і темряви ваш народ віднайшов свою гідність і може співати, як євреї, які повернулися з Вавилону: «Немов би сон ми бачили, так було з нами. Тоді уста наші сповнилися сміху, і радості — язик наш». (Пс 126, 1-2).

Петро Саранчук був тричі засуджений радянської влади – за участь в УПА, зберігання націоналістичної літератури та антирадянські розмови і, врешті – за брехливим обвинуваченням – за кримінал. Разом відбув у таборах 28 років. Але не зламався і до кінця днів був іронічною людиною і ревним християнином.

Відповідає юрист газети "Вільне життя плюс" Орест Зварич : 

 

Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо він упродовж шести місяців не заявив про відмову від неї. Спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем, має особисто подати нотаріусу заяву про прийняття спадщини. Така заява подається упродовж шести місяців від дня смерті спадкодавця чи оголошення його померлим (статті 1268 — 1270 Цивільного кодексу, далі — ЦК).

Значну частину свого життя Едуард Кольцов віддав службі у правоохоронних органах. Пройшовши всі щаблі від опера до заступника начальника УБОЗу, в 2014 році пан Едуард вийшов на пенсію. Але довго на заслуженому відпочинку чоловік не затримався. І вже за кілька місяців почав освоювати нову галузь – юриспруденцію.  Понад рік тому пан Едуард очолив обласну юстицію і, як виявилось, робота з законами є не такою монотонною, як здається на перший погляд. Особливо, коли її очолює такий ентузіаст та ініціатор. Більше про себе, свої досягнення та заслуги Едуард Кольцов сьогодні розповідає читачам «Номер один».

Серед громадських організацій, які сьогодні демонструють активний розвиток і плідну діяльність – ГО «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України». Про це – у розмові з керівником Бережанської громадської організації «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України», учасником Революції Гідності, заступником командира батальйону «Тернопіль» Олегом Іванійчуком.

dsc 8769 300x2003 березня голова Тернопільської обласної державної адміністрації зазнав наразі найбільш болючої поразки в стінах обласної ради. Досі майже безвідмовний і “ручний” обласний парламент проголосував ряд політичних заяв, які не сподобаються київським босам Барни.

Мова йде про, як мінімум, три звернення: вимогу провести перевибори Верховної ради і Президента, підтримку блокади торгівлі на крові та щодо заборони будівництва ГЕС на Дністрі. І якщо остання відозва – це чергова майже  ритуальна дія,  яку підтримали практично всі депутати, то перших два – серйозний випад на адресу вертикалі Порошенка. Цікаво, що політичні відозви проштовхували і голосували партнери Барни по обласній коаліції – “Батьківщина”, “Самопоміч” та “Громадянська позиція”.

НасіровЖіноча чарівність нерідко буває оманливою, але коли восени минулого року ЗМІ повідомили про конфлікт між тодішньою очільницею Одеської митниці Юлією Марушевькою і  головою Державної фіскальної служби (ДФС) Романом Насіровим, я, не надто вникаючи в суть справи, підсвідомо записав себе у прихильники юної дами з променистими очима і відчув таку ж підсвідому антипатію до високопосадовця, котрий, за словами пасіонарної Юлії, «за реформи і проведені результати оголошував догани». 

Реформа МВС на Тернопільщині провалилася. Про це в один голос заявили представники громадських організацій, які працювали у комісіях з атестації працівників правоохоронних органів. Сьогодні 17 із 19 громадських активістів, які займались очищенням нової поліції публічно заявили про вихід із цього процесу, який називають фарсом і цирком.

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 3

Останні коментарі

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ATO

Система Orphus

лисоня 3

Нас відвідують

Лічильник відвідувачів

Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
525
4
529
2944541
17522
7
2945070
© 2016 Всі права захищено! Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать редакції сайту «Бережани і Бережанщина» та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права». При використанні матеріалів посилання на сайт «Бережани і Бережанщина» обов'язкове!!!