dsc 8769 300x2003 березня голова Тернопільської обласної державної адміністрації зазнав наразі найбільш болючої поразки в стінах обласної ради. Досі майже безвідмовний і “ручний” обласний парламент проголосував ряд політичних заяв, які не сподобаються київським босам Барни.

Мова йде про, як мінімум, три звернення: вимогу провести перевибори Верховної ради і Президента, підтримку блокади торгівлі на крові та щодо заборони будівництва ГЕС на Дністрі. І якщо остання відозва – це чергова майже  ритуальна дія,  яку підтримали практично всі депутати, то перших два – серйозний випад на адресу вертикалі Порошенка. Цікаво, що політичні відозви проштовхували і голосували партнери Барни по обласній коаліції – “Батьківщина”, “Самопоміч” та “Громадянська позиція”.

НасіровЖіноча чарівність нерідко буває оманливою, але коли восени минулого року ЗМІ повідомили про конфлікт між тодішньою очільницею Одеської митниці Юлією Марушевькою і  головою Державної фіскальної служби (ДФС) Романом Насіровим, я, не надто вникаючи в суть справи, підсвідомо записав себе у прихильники юної дами з променистими очима і відчув таку ж підсвідому антипатію до високопосадовця, котрий, за словами пасіонарної Юлії, «за реформи і проведені результати оголошував догани». 

Реформа МВС на Тернопільщині провалилася. Про це в один голос заявили представники громадських організацій, які працювали у комісіях з атестації працівників правоохоронних органів. Сьогодні 17 із 19 громадських активістів, які займались очищенням нової поліції публічно заявили про вихід із цього процесу, який називають фарсом і цирком.

“Усе згоріло – гроші, документи…” На Тернопільщині чоловік підпалив хату, щоб помститися колишній дружині

“У нас усе згоріло – гроші, документи, одяг… Нічого не залишилося. Ми з сином практично просто неба, а допомоги чекати ні від кого…”. Біди їй наробив колишній чоловік Володимир, який, не шкодуючи нікого, у ніч на третє червня підпалив… хату. Марія дивом врятувалася, адже тієї страшної ночі заснула не в спальні, куди палій кинув пляшки з горючою сумішшю, а в іншій кімнаті. Все сталося миттєво. Практично за кілька хвилин вогонь знищив майно, нажите роками, й залишив Марію та її п’ятирічного сина Іллю на вулиці…

26 квітня Україна відзначила 30-ліття від дня Чорнобильської трагедії – найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття. Наслідки аварії прирівнюють до вибухів 500 атомних бомб, скинутих на Хіросіму. Жахливий вибух, що спричинив пожежі, одразу, за короткий час, забрав життя 31 людини, більше 200 було госпіталізовано. За неофіційною статистикою Україна втратила 15 тисяч осіб, котрі були уражені в результаті аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ця трагедія вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди.

Богдан Гаврилишин – людина неймовірна. Маючи без малого дев’яносто років, у його очах горить такий запал і завзяття, які побачиш не в усіх двадцятирічних. Особисто я це пояснюю тим фактом, що Богдан Дмитрович останнім часом усю свою енергію (та й власні гроші) витрачає на українську молодь. Кілька років тому він започаткував Благодійний фонд свого імені, ключова програма якого так і називається: «Молодь змінить Україну».

Протягом 2015 року управліннями, відділами районної державної адміністрації, підприємствами, організаціями району проводилася робота із забезпечення виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2015 рік та основних її завдань – утримання стабільності у галузях народного господарства, покращення фінансового забезпечення району, функціонування об'єктів соціальної сфери та забезпечення життєдіяльності населення.

Згідно з рейтинговою оцінкою соціально-економічного розвитку за підсумками 9 місяців 2015 року Бережанська райдержадміністрація зайняла загальне 4 місце серед райдержадміністрацій області, як і в аналогічному періоді позаминулого року.

У зв’язку з нестабільними погодніми умовами, різкими перепадами температури, тиску в атмосфері – виникають небезпечні ситуації при користуванні газом у побуті. Для осо­бистої безпеки абоненти мають знати, що перед кожним увім­к­ненням газових приладів, підключених до димоходів, і під час їх роботи потрібно перевіряти тягу, а при її відсутності або при зворотній тязі – запалювати газові прилади СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.

Останні коментарі

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ATO

Система Orphus

лисоня 3

Нас відвідують

Лічильник відвідувачів

Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
525
4
529
2944541
17522
7
2945070
© 2016 Всі права захищено! Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать редакції сайту «Бережани і Бережанщина» та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права». При використанні матеріалів посилання на сайт «Бережани і Бережанщина» обов'язкове!!!